درباره ما

فروشگاه مایفو برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد.

ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه مایفو است.

ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه مایفو خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه مایفو با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید از طریق چت در واتس اپ پاسخ خواهد داد. مایفو امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید ساعت مچی زنانه و مردانه برای شما فراهم کند.

فروشگاه اینترنتی مایفو به امتیاز آقای ” امیر حسن قرائی ” و آدرس مشهد ، سیدی ، خیابان قائم ، قائم 46 ، دفتر فروشگاه اینترنتی مایفو، امید دارد با عنایت پروردگار بتواند رضایت و اعتماد شما کاربر گرامی را جلب نماید. آماده دریافت انتقاد و پیشنهاد شما از پشتیبانی واتس اپ به شماره 09113881148 می باشد.